Udruga ZAMISLI vas poziva na početnu konferenciju i okrugli stol u okviru projekta "Do posla u Centru – urbana aktivacija mladih na tržištu rada" (UP.01.2.0.04.0047). Početna konferencija je na rasporedu u srijedu (26. listopada) od 12:15, a okrugli stol od 13:00 sati. Oba događaja održat će se u Tribinama grada Zagreba (Kaptol 27).

Na početnoj konferenciji predstavit će se cilj projekta, projektne aktivnosti i  do sada ostvareni rezultati, a na okruglom stolu "Uključivanje neaktivnih NEET osoba na tržište rada - Lekcije iz projekata i što nakon projekata?" govorit će se o lekcijama iz projekta i planovima nakon projekta. Podsjetimo, projekt "Do posla u Centru – urbana aktivacija mladih na tržištu rada" Udruga Zamisli provodi u partnerstvu s Institutom za razvoj tržišta rada i Hrvatskim zavodom za zapošljavanje - Regionalni ured Zagreb.

Cilj projekta je povećanje konkurentnosti neaktivnih mladih osoba na tržištu rada, koje nisu zaposlene, nisu u sustavu obrazovanja i nisu prijavljene na HZZ-u. Ukupna vrijednost projekta "Do posla u Centru – urbana aktivacija mladih na tržištu rada" je 1.185.548,00 kuna, od čega je iznos bespovratnih sredstava 1.185.548,00 kuna. Projekt sufinancira Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.

16 Svi 2024

Prijavi se na radionicu "Komunikacijske vještine" i nauči kako u svakodnevnom životu asertivno komunicirati!

15 Svi 2024

Prijavi se na novu aktivnost našeg Kluba za Zamisli OSICE, u utorak 21. svibnja razgovarat ćemo o društvenim mrežama.

13 Svi 2024

Prijavi se na radionicu „Kako se nositi sa stresom“ i nauči kako se što bolje prilagoditi stresnim situacijama.

13 Svi 2024

Prijavi se na novu aktivnost našeg Kluba za  ZAMISLI OSICE

09 Svi 2024

Prijavi se na novu aktivnost našeg Kluba za ZAMISLI OSICE: Novinarstvo i pisanje vijesti

07 Svi 2024

Imamo izuzetno zadovoljstvo pozvati vas na naš sljedeći okrugli stol na temu "Životno osiguranje kod osoba s invaliditetom".