Volite li putovati? Ljudi često odustanu od aktivnosti koje ih zanimaju zbog raznih prepreka. Nemojte da se to dogodi i vama! Dođite u ponedjeljak i poslušajte što vam Andrija Tabak može reći o tome kako on realizira jedan od svojih ciljeva: putovanja.

Andrija kaže: "Putovanje za osobe s invaliditetom ponekad se čini izazovnim te se u tom kontekstu mogu javiti brojne prepreke koje vas mogu obeshrabriti prilikom odluke da posjetite i upoznate neku novu okolinu, zemlju ili kulturu.". Ljudi se često obeshrabre kad razmišljaju o putovanjima iz raznih razloga. Ako se želiš ohrabriti, dođi poslušati Andriju!

Sve što će prezentirati, Andrija zna na osnovi vlastitog iskustva putovanja u zemlje poput Turske, Njemačke, Bugarske, Albanije i mnoge druge. Svi koji ga dođu poslušati imat će priliku čuti konkretne primjere i postavljati pitanja. Andrija kaže: “Podijeliti ću svoja iskustva i dati vam uvid u korake pri organizaciji putovanja za osobe s invaliditetom. Zaljubljenik sam u putovanja i uživam u svojim avanturama i putovanjima.”.

Andrija uživa u svojim avanturama i putovanjima, zašto ne biste i vi? Predavanje "Putovanja u kolicima" održat će se u ponedjeljak (14. studenoga) u 18 sati na adresu: Ulica Frane Petrića 1. Ispunite prijavnicu i vidimo se!

15 Travanj 2024

Prijavi se na novu aktivnost našeg Kluba za  ZAMISLI OSICE: Uvijek si imao/la kreativnu crtu za pisanje, a ne znaš otkud početi?

09 Travanj 2024

Prijavi se na novu aktivnost našeg Kluba za ZAMISLI OSICE: ZAMISLI OSICE - Volim kuhati: Razmjena recepata i ideja za brze i zdrave obroke

09 Travanj 2024

 Klub za ZAMISLI OSICE svakog utorka i četvrtka donosi zanimljive teme, a donosimo popis datuma i tema budućih Klubova. Možeš odabrati teme za sebe i provesti dio svog slobodnog...

08 Travanj 2024

Prijavi se na novu aktivnost našeg Kluba za  ZAMISLI OSICE

03 Travanj 2024

Prijavi se na radionicu „Kako se nositi sa stresom“ i nauči kako se što bolje prilagoditi stresnim situacijama.

03 Travanj 2024

Prijavi se na novu aktivnost našeg Kluba za  ZAMISLI OSICE