Okrugli stol u sklopu projekta "Do posla u Centru – urbana aktivacija mladih na tržištu rada" (UP.01.2.0.04.0047)

Dana 06.12. 2021. godine održan je Okrugli stol u sklopu projekta "Do posla u Centru – urbana aktivacija mladih na tržištu rada" (UP.01.2.0.04.0047) u hibridnom obliku, gdje je dio sudionika prisustvovao uživo u prostoru Zagrebačkog inovacijskog centra dok se drugi dio sudionika priključio on-line putem.

Na Okruglom stolu predstavili su se svi prisutni, predstavnici organizacija i nositelja projekata u sklopu poziva UP.01.2.0.04 "PRONAĐI ME!" – PROVEDBA AKTIVNOSTI DOSEGA I OBRAZOVANJA NEAKTIVNIH MLADIH OSOBA U NEET STATUSU). Uslijedilo je predstavljanje LPZ-a Grada Zagreba te je bilo predstavljeno svih 11 projekata u sklopu poziva. Na kraju je uslijedila razmjena ideja, alata i kanala dosega do ciljane skupine projekata te razmjena dosadašnjih iskustava.


 

16 Svi 2024

Prijavi se na radionicu "Komunikacijske vještine" i nauči kako u svakodnevnom životu asertivno komunicirati!

15 Svi 2024

Prijavi se na novu aktivnost našeg Kluba za Zamisli OSICE, u utorak 21. svibnja razgovarat ćemo o društvenim mrežama.

13 Svi 2024

Prijavi se na radionicu „Kako se nositi sa stresom“ i nauči kako se što bolje prilagoditi stresnim situacijama.

13 Svi 2024

Prijavi se na novu aktivnost našeg Kluba za  ZAMISLI OSICE

09 Svi 2024

Prijavi se na novu aktivnost našeg Kluba za ZAMISLI OSICE: Novinarstvo i pisanje vijesti

07 Svi 2024

Imamo izuzetno zadovoljstvo pozvati vas na naš sljedeći okrugli stol na temu "Životno osiguranje kod osoba s invaliditetom".